Určeno v univerzální velikosti pro dospělé.
Očnice jsou vybaveny zrcadlovou úpravou, takže jej lze bez problému využít i při venkovním plavání. Zrcadlové zabarvení brýlí poskytuje ochranu proti slunci a odleskům, ale je to také designová záležitost.
Antifog je protimlžící vrstva uvnitř očnic. Tato vrstva výrazně omezuje mlžení brýlí. Doporučujeme po plavání plavecké brýle vypláchnout čistou vodou a ještě před uložením do obalu nechat brýle dokonale vyschnout. Brýle nevytírejte žádnými kapesníčky ani do nich nesahejte, poškodila by se tím antifogová vrstva a brýle by se zamlžovaly.
UV filtr pohlcuje škodlivé UVA a UVB záření, které může způsobit poškození zraku. Brýle s UV filtrem jsou vhodné jak na venkovní tak i vnitřní plavání.
Brýle mají široký zorný úhel, díky němuž máte větší rozhled a lépe můžete sledovat okolí. Ideální pro plavce na otevřené vodě nebo triatlon.
Plavecké brýle mají dvojitý pásek. Tento druh pásku je řešený jako jedna dlouhá gumička, která je brýlemi provlečena dvakrát. Výhodou je lepší držení na hlavě, protože si jeden pruh můžete dát výše a jeden níže či si každý z pruhu nastavit dle potřeb. Velkou výhodou těchto pásků v případě roztržení je, že se dá lehce nahradit novým.
Brýle mají výměnný nosní díl. Nosník se dá bez potíží vyndat a vyměnit za delší nebo kratší. Sami si můžete určit, která délka vyhovuje nejlépe a plavecké brýle si tak nastavit dle požadavků a tvaru obličeje.
Je určeno jako unisex.
Součástí balení je pevný ochranný obal na plavecké brýle. Chrání plavecké brýle před poškrábáním. Ochranný obal také zajistí bezpečnou přepravu brýlí.
K dispozici jsou 4 velikosti vyměnitelných nosních můstků.
Parametr | Popis |
---|---|
Materiál |
Polykarbonát
Silikon |
Věk | Dospělí |
Očnice |
Mirror
Antifog UV Filtr Široký zorný úhel |
Pásek | Dvojitý |
Nosní díl | Výměnný |
Pohlaví | Unisex |
Součást balení |
Ochranný obal
4 velikosti nosních můstků |
Barva |
Růžová
Zelená |
Hledáme sportovce, ideálně plavce (plavkyni), který/á nám pomůže se starat o naše zákazníky. Hledáme právě Tebe?
Plavecké gumy nebo také expandery jsou asi nejzákladnější pomůckou pro přípravu plavců na suchu. Pomáhají nejen posílit záběrové svalstvo, ale také zlepšit techniku. Víte ale, jak je správně používat?
Většina rodičů chce u svých dětí probudit touhu po poznávání okolního světa všemi smysly a jedním z nich může být i kladný vztah ke sportu. Plavání patří k těm nejzákladnějším a nejkomplexnějším zároveň, ale jak už to tak bývá, koluje i okolo něj řada mýtů. Zeptali jsme se zakladatelky plavecké školy Aquatics Prague No1 Gabriely Minaříkové na správný postup.
Pro někoho magické datum pro druhého den jako každý jiný. Svátek zamilovaných jak se dnu svatého Valentýna přezdívá vyvolává rozporuplné emoce.
Několik profesinálních plavců, kteří již skončili s kariérou, se jednoho dne rozhodlo, že plavání vrátí to, co jim po celou dobu dávalo. S nadšením a odhodláním se spojili s několika specialisty a tak vznikla v polovině roku 2015 plavecká značka BornToSwim. Plavecká značka je jedna z mála domácích českých, která se specializuje na plavecké potřeby a doplňky.
Jejich vlajkovou lodí jsou ploutvičky, ručníky, plavecké bójky a pomůcky. Co plavecká značka považuje za konkurenční výhodu, tak jsou barvy a super poměr kvalita versus cena. Všechny produkty jsou dostupné nejen pro plavce. Design a logo BornToSwim mluví za vše.
VíceMusíte vybrat variantu.
Vložit komentář